Oslava Dne matek v MŠ

Květnový svátek všech maminek jsme v mateřské škole oslavili tradičně společnou akcí pro rodiče a děti. Krátké vystoupení tentokrát ovládly melodie z večerníčku o včelích medvídcích, které se v průběhu letošního jara staly v MŠ velkým hitem. S květinou a malým dárkem v ruce popřály děti básničkou všem maminkám a po štípané puse je vyzvaly ke společnému tanci.

Celé akci předcházely velké přípravy, do kterých se i ti nejmenší zapojovali s velkou chutí – vyráběli dárky i rekvizity, pekli sušenky, podíleli se na výzdobě třídy a vytvořili galerii portrétů svých maminek v šatně. Dne, kdy do školky přijdou jejich nejmilejší, se nemohli dočkat. Závěrečný veliký potlesk si všichni opravdu zasloužili!

Ráda bych při této příležitosti poděkovala všem maminkám, které se v průběhu roku zapojovaly do dění v mateřské škole. Jejich pomoc, nápady a podpora jsou neocenitelné! Děkujeme.

Článek byl publikován v květnovém čísle Omického zpravodaje.